Müşteri Görüşleri

 • Pak Gıda

  GİB tarafından onaylanan ilk e-Fatura özel entegratörü olması İdea Teknoloji Çözümleri’ni tercih etmemizde önemli bir etken. Yapılan toplantılarda sergiledikleri profesyonel yaklaşımları da tercihimiz üzerinde etkili oldu. Yetkin teknik ekipleri, dokümantasyon desteği ve gerektiğinde yapılan karşılıklı toplantılarla kolay geçiş bir süreci yaşandı. Sunulan sistem kullanıcı dostu ve kolay kullanıma sahip. Sorularımıza hızlı bir şekilde yanıt alıyoruz. İhtiyaç durumunda çok kısa sürede destek alabiliyoruz. İdea Teknoloji Çözümleri’nin VisionPlus e-Fatura ve e-Defter uygulamasından oldukça memnunuz. Diğer kurumlara her zaman öneririz.

  Engin Doğan, Muhasebe Yöneticisi

 • Kale Nobel

  Karar sürecinde görüştüğümüz diğer entegratörler arasında en ciddi ve kurumsalı İdea Teknoloji Çözümleri idi. e-Fatura ve e-Defter uygulamalarına geçişte herhangi bir sorun yaşamadık. Sundukları sistemin kullanımı son derece kolay ve pratik. e-Fatura ve e-Defter konusunda özel entegratör arayışında olan kurumlara İdea Teknoloji Çözümleri’nin VisionPlus sistemini öneririm.

  H.Gültekin Acuner, Muhasebe Müdürü

 • Buga Otis Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Müşteri odaklı yaklaşımı, yüksek hizmet kalitesi, güçlü altyapısı ve hızlı destek süreçleri nedeniyle özel entegratör olarak İdea Teknoloji’yi tercih ettik. e-Fatura uygulamasına geçiş sürecimizde profesyonel bir hizmet aldık. İdea Teknoloji’nin sunduğu VisionPlus e-Fatura uygulaması sürekli gelişen bir sistem. Kullanımı oldukça kolay ve pratik. e-Fatura konusunda özel entegratör arayışında olan firmalara İdea Teknoloji’yi öneririm.

  Uygar Bal, CFO

 • Corio Türkiye

  Corio Türkiye olarak 3 şirketimizde de İdea Teknoloji’nin VisionPlus e-Fatura uygulamasını kullanıyoruz. e-Fatura uygulamasına geçiş sürecinde İdea Teknoloji, profesyonel kadrosu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla IT ekibimizle koordinasyon içinde çalıştı. Faturalandırmada kullandığımız ERP programının farklı olmasına rağmen gerekli çözümlerin bulunması konusunda bize destekte bulundu. İdea Teknoloji, bu yaklaşımlarıyla sadece var olan programı satan bir şirketten farklı olduğunu ispatladı. e-Fatura sistemi şirketimizde kullanılmaya başlandıktan sonra da destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı başardı. E-Fatura hizmeti almak için özel entegratör arayışı içerisinde olan kurumlara İdea Teknoloji’yi öneririm.

  Erkan Turaç, Muhasebe Departmanı Yöneticisi

 • Fleetcorp Türkiye

  Profesyonel yetkinlikleri ve iş alanında sahip olduğu tecrübeleri ve teknik altyapıları nedeniyle özel entegratör olarak İdea Teknoloji’yi tercih ettik. Ortaya çıkan sorunların hızlı bir şekilde çözümlenmesi için tutarlı bir destek hizmeti aldığımızı düşünüyorum. e-Fatura konusunda Özel Entegratör arayışında olan kurumlara İdea Teknoloji’yi tavsiye ederim.

  Caner Çakmak, Mali Kontrol Müdürü

 • Heidelberg

  Test ortamında karşılaştığımız her türlü sorunun çözümü İdea Teknoloji tarafından kabul edilebilir zaman diliminde sunuldu. Canlı sistemin kullanımı başladığı zaman beklenmedik hiçbir şey ile karşılaşmadık. ERP entegrasyonumuz için web servisi, manuel işlerimiz için de İdea Teknoloji’nin portalını kullanmaktayız. Her iki taraf da devamlı gelişiyor. Bugüne kadar proje yöneticimize sunduğumuz hiçbir fikir için itiraz oluşmadı. Her fikre olumlu yaklaşıp somut çözümler sunuluyor. Destek merkezinin vermiş olduğu hizmet mükemmel. Her sorunun bir cevabı var ve bu cevap size çok kısa bir zamanda ulaşıyor. İdea Teknoloji’yi diğer firmalara kesinlikle öneririm. Mecburiyet ile başlayan iş ilişkimizi yapmış olduğumuz iki yeni sözleşme ile devam ettiriyoruz. Aldığımız hizmetten çok memnun olduğumuz için e-Defter ve e-Arşiv hizmetini de İdea Teknoloji’den almaya başladık.

  Berk Kızılkaya, Bilgi İşlem Uzmanı

 • Hobi Kozmetik

  Türkiye’de e-Fatura özel entegratörü olan ilk firma olduğu için İdea Teknoloji’yi tercih ettik. 01/04/2014 sonrası e-Fatura sürecine dahil olduk. SAP kullanıcısıyız. İdea ekibi, sürecin başlangıcındaki yoğunluğa rağmen sorun ve iyileştirme taleplerimizi cevapsız bırakmadı. Sistem oturdukça sorunlara çözüm bulma süresi daha da kısaldı. Destek ekibi gayet ilgili. Aynı gün içinde çözüm sağlamaya yönelik adımlar atılıyor. Sistemde yönlendirmeler mevcut ve oldukça kullanışlı. Zaman geçtikçe raporlar üretilerek daha etkin kullanım sağlıyoruz. İdea Teknoloji ile çalışmaktan memnunuz. Diğer firmalara da İdea Teknoloji’yi öneririz.

  Nursel Aksoy, Müşteri Muhasebesi Müdürü

 • İzocam A.Ş

  Herşeyden önce çalışacağımız firmaların kurumsal kimliğine oldukça önem veren bir şirketiz. Sonrasında da firmanın teknik destek kalitesi ve çözüm sunma kabiliyeti konusundaki yetkinlikleri bizim için çok önemli. İdea Teknoloji’nin hem ilk e-Fatura özel entegratörü olması hem de bu uygulamaları sunmak için gerekli sertifikalara sahip olması karar sürecimizdeki önemli etkenler oldu. e-Faturaya geçiş sürecimizi İdea Teknoloji ile sorunsuz bir şekilde tamamladık. Bu süreçte İdea Teknoloji, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı başardı. İdea Teknoloji’nin özel entegratör olarak sunduğu portalın kullanımı kolay. Kullanıcılarımızın aldığı eğitim sonrası hızlı bir adaptasyon sağladık. e-Fatura uygulaması kullanmak isteyen şirketlere hiç tereddüt etmeden İdea Teknoloji’yi öneririm.

  Nejdet Avcı, Bilgi Sistem Müdürü

 • Schindler Türkeli Asansör Sanayi A.Ş.

  Kurumsal bir şirket olması ve güçlü referanslarının bulunması İdea Teknoloji’yi tercih etmemizdeki en etkili sebepler. e-Fatura uygulamasına sorunsuz olarak geçildi. Sürece dahil olan tüm personelimize eğitim verildi. İdea Teknoloji’yi sistem kullanımı ve destek sağlanması konularında oldukça sorumluluk sahibi buluyorum. Açılan ticket’lar hızlı bir şekilde, en kısa sürede sonuçlandırılıyor. İdea Teknoloji’yi özel entegratör arayışı içerisindeki kurumlara kesinlikle öneririm.

  Pınar Dinçkök, Muhasebe Müdürü

 • Toyotetsu

  İdea Teknoloji ile danışman firmamızın önerisi doğrultusunda tanıştık. e-Fatura sürecine geçişimiz hızlı ve kolay bir şekilde tamamlandı. Sundukları program VisionPlus, son derece anlaşılır ve kolay kullanıma sahip. Sağlanan destek de bizim için oldukça tatmin ediciydi.

  Özgür Balcı, Muhasebe Finans Müdür Yardımcısı