Patent ve Markalarımız

PATENTLER

Marka Kapsam Durumu Açıklama
EGGSORT Ulusal Onay sürecinde Kümes Hayvanlarında Erken Evre Yumurta Sınıflandırma Sistemi
Kümes hayvanlarında erken kuluçka döneminde, yumurtaya delik açılmadan ve dokunmadan, bir ışık kaynağından yumurtaya doğru gönderilen ışıkla yumurtanın etkileşimi sonrasında ışıma şiddeti ölçülerek cinsiyet ayrımı yapan sistem.
Eldora Ulusal ve Uluslararası Onay sürecinde Güvenli e-Belge Dağıtım ve Arşivleme Donanım Platformu
e-Belgeyi merkezi sunuculardan istemci makinalara güvenli bir şekilde senkronize eden, istemci makine üzerinde veri madenciliği yöntemleriyle analiz eden ve güvenli e-Belge yönetimine olanak veren sistem.
E-Fatura Denetim  Ulusal Onaylandı e-Fatura Uyumluluk ve Hile Denetim Aracı
Veri kontrol protokolü ile ön mutabakat yapmaya olanak sağlayan, teknik ve mevzuata ilişkin kurallarla e-Fatura üzerinde denetim yapan, skorlama teknikleri yardımı ile risk puanları üreten, e-Fatura uyumluluk ve hile denetim sistemi.
Immerset Ulusal Onaylandı Raporlama Sistemi ve Yönetimi
Kurumsal raporlama çözümleri başta olmak üzere raporlama fonksiyonu içeren tüm sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilen bir raporlama sistemi ve yöntemi.
Diarist Ulusal Onaylandı e-Belge İşleme ve Yazdırma Donanım Platformu
Ham bilgi halindeki e-Belgeyi otomatik olarak görüntülenebilir biçime dönüştürme, yazdırma, e-Posta ile son kullanıcıya gönderme yöntemi ve bu yöntemin gerçekleştirilmesini sağlayan sistem.